Katedra Informatologii i Bibliologii UŁ

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
KBIN | Studia

Zapraszamy na studia!

Email Drukuj

Nasze silne strony

Informacja w środowisku cyfrowym powstała jako odpowiedź na zapotrzebowanie ze strony pracodawców na specjalistów w zakresie publikowania sieciowego, obsługi instytucji i firm z sektora informacyjnego prowadzących działalność wirtualną (internetowe księgarnie, wydawnictwa, biblioteki cyfrowe, repozytoria), a także na pracowników kompetentnych w zakresie tworzenia baz danych i zarządzania treścią elektroniczną.

Kierunek z przyszłością

We współczesnym świecie coraz większą wagę przywiązuje się do kształcenia przez całe życie. Wymóg ten pozwala spełnić wybór odpowiednich studiów wyższych. Proponowany przez nas kierunek jest szansą na poznanie nowoczesnych źródeł informacji, które bez uporządkowania i ugruntowania wiedzy o nich stają się bezużyteczne. To właśnie na tych źródłach skupia się Informacja w środowisku cyfrowym.

Dajemy szeroki wybór

Dla naszych przyszłych studentów przygotowaliśmy szeroki wachlarz możliwości. W swojej ofercie mamy studia dzienne, prowadzimy również studia podyplomowe dla tych, którzy chcą uzupełnić swoją wiedzę z zakresu informacji naukowej i bibliotekoznawstwa. Proponujemy atrakcyjne praktyki zawodowe i specjalizacyjne. Nasi absolwenci są dobrze przygotowani do wykonywania zawodu!

>> Proponujemy atrakcyjne praktyki zawodowe i specjalizacyjne.

Nasi absolwenci są dobrze przygotowani do wykonywania zawodu!

 
Reklama
Reklama