KBIN | STREFA STUDENTA | Sprawdź swoją wiedzę - weź udział w Olimpiadzie Bibliologicznej i Informatologicznej!

Od roku akademickiego 2013/14 Katedra Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej UŁ jest organizatorem Olimpiady Bibliologicznej i Informatologicznej, której celem jest rozbudzenie wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych zainteresowań związanych z książką, informacją, kulturą czytelniczą i biblioteką. Zapraszamy uczniów, nauczycieli i bibliotekarzy do wzięcia udziału w eliminacjach. Szczegóły zamieszczamy na stronie internetowej przedsięwzięcia: www.olimpiadabii.uni.lodz.pl - zamieściliśmy na niej regulamin i harmonogram przedsięwzięcia oraz wszystkie ważne formularze. Zapraszamy!

Co roku na uczniów, zwłaszcza laureatów i finalistów, czekają cenne nagrody: e-booki, T-shirty, pendrive'y, gadżety związane z Łodzią akademicką, wreszcie - indeks na nasze studia!

Prezentacja o Olimpiadzie [do pobrania]