KBIN

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Łodzi organizuje szkolenie "Wystąpienia publiczne: 6 Skutecznych sposobów, aby pokonać stres

Termin szkolenia: 17 stycznia, godz. 13:00-14.30

Czas trwania: 90 minut

Miejsce szkolenia: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Łodzi,
ul. Wólczańska 202, p. 28 (Czytelnia)

Do kogo skierowane jest szkolenie?

Szkolenie adresowane jest do nauczycieli, którzy chcą zdobyć lub poszerzyć swoją wiedzę jak radzić sobie ze stresem towarzyszącym wystąpieniom publicznym.

Opis szkolenia:

Podczas szkolenia odpowiemy sobie na pytanie, co dzieje się z naszym ciałem podczas prezentacji oraz w jaki sposób odczuwany stres wpływa na funkcjonowanie naszego organizmu. Poznamy sześć skutecznych sposobów, które pozwalają na redukcję odczuwanego napięcia i koncentrują się na dwóch obszarach – fizjologicznym i psychologicznym. Szkolenie poprowadzone zostanie w formie wykładu, z elementami ćwiczeń do wykonania samodzielnie podczas jego trwania. Każdy z uczestników otrzyma materiały szkoleniowe w formie wydruku.

Cel szkolenia:

Zmniejszenie napięcia związanego z wystąpieniami publicznymi, poznanie wybranych technik radzenia sobie ze stresem i podniesienie umiejętności prezentacyjnych.

Trener:

Joanna Jezierska – psycholog i trener biznesu

Absolwentka studiów na kierunku psychologia doradztwa zawodowego i organizacji na Uniwersytecie Łódzkim. Twórca szkoleń z zakresu rozwoju kompetencji miękkich oraz językowych  i warsztatów o tematyce związanej z radzeniem sobie ze stresem, wystąpieniami publicznymi oraz komunikacją w grupie. Przez trzy lata szkoliła pracowników dużego centrum operacyjnego w Łodzi. Obecnie jest właścicielem firmy szkoleniowej Pokój Spokój.