Katedra Informatologii i Bibliologii UŁ

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Odwołanie zajęć i konsultacji z dr hab. M. Przybysz-Stawską

Email Drukuj PDF

W dniach od 18 do 27 października zostają odwołane zajęcia i konsultacje z dr hab. Magdaleną Przybysz-Stawską z powodu choroby wykładowcy

 

Odwołanie zajęć z dr M. Kwiatkowską

Email Drukuj PDF

W dniach 18-19 października zostają odwołane zajęcia z dr Magdaleną Kwiatkowską z powodu wyjazdu wykładowcy na konferencję

 

Odwołanie zajęć i konsultacji z dr hab. A. Mazan-Mazurkiewicz

Email Drukuj PDF

W dniach 17-19 października zostają odwołane zajęcia i konsultacje z dr hab. Alicją Mazan-Mazurkiewicz z powodu wyjazdu wykładowcy na konferencję

   

Informacja o zajęciach ogólnouczelnianych

Email Drukuj PDF

Pod podanym niżej linkiem zamieszczamy plik z informacją o odbywających się w rozpoczynającym się roku akademickim zajęciach ogólnouczelnianych.

Studenci I i III roku Informacji w środowisku cyfrowym są zobligowani do wyboru i zarejestrowania się na jeden przedmiot ogólnouczelniany z 3 punktami ECTS.

Informacja o zajęciach ogólnouczelnianych

 

Gala Absolwentów Wydziału Filologicznego 2017

Email Drukuj PDF

 

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Łódzkiego w roku 2017 organizuje II edycję Gali Absolwentów – uroczystego wręczenia dyplomów dla absolwentów studiów II stopnia roku akademickiego 2016/2017.

 

Gala Absolwentów zaplanowana została na 9 grudnia 2017 r. (sobota) o godz. 11.00 w auli A1 w budynku Wydziału przy ul. Pomorskiej 171/173.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się na stronie internetowej www.absolwenci.filolog.uni.lodz.pl

Uniwersytet Łódzki Uniwersytet Łódzki - Wydział Filologiczny

 

Zaproszenie na inaugurację roku akademickiego

Email Drukuj PDF

Władze Uniwersyteckie oraz kierownik Katedry IiB UŁ prof. nadzw. dr hab. Mariola Antczak serdecznie zapraszają studentów na uroczystą inaugurację roku akademickiego, która odbędzie się 29 września 2017 roku w Auli A1 Wydziału Filologicznego o godz. 13.00.

Po oficjalnej uroczystości kierownik Katedry zaprasza studentów I roku Informacji w środowisku cyfrowym na spotkanie w sali 1.51, połączone ze zwiedzaniem Biblioteki Wydziału Filologicznego.

Studenci będą mieli okazję poznać wykładowców oraz opiekuna roku: dra Zbigniewa Gruszkę.

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama