Katedra Informatologii i Bibliologii UŁ

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Nowa strona - www.kiib.uni.lodz.pl

Email Drukuj PDF

Uprzejmie informujemy, że strona ma charakter archiwalny.

Aktualna strona Katedry Informatologii i Bibliologii Uniwersytetu Łódzkiego

znajduje się pod adresem

www.kiib.uni.lodz.pl

 

Nowa książka

Email Drukuj PDF

Na jubileusz 100-lecia Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich ukazała się praca zbiorowa, w której znaczny udział w realizacji miał zespół z naszej Katedry. Na publikację składają się trzy części, zawierające opis działalności Związku Bibliotekarzy Polskich (Część I), organizacji bibliotekarzy w latach 1945-1989 (część II) oraz historii i działalności SBP w latach 1989-2017. Dodatkowo w pracy znalazły się biogramy Przewodniczących SBP oraz liczne ilustracje. Ponad 450 stron bogatej w wydarzenia historii największej organizacji bibliotekarskiej w Polsce, opisanej przez prof. Jadwigę Konieczną, prof. Stanisławę Kurek- Kokocińską, prof. Andrzeja Mężyńskiego, dr. Zbigniewa Gruszkę, dr Magdalenę Kwiatkowską, dr Magdalenę Rzadkowolską!

 

Obowiązkowe szkolenia dla studentów I roku

Email Drukuj PDF

Pod zamieszczonymi niżej linkami udostępniamy informację na temat szkoleń z BHP i Prawa autorskiego w roku akademickimi 2017/18, dostępnych dla studentów na platformie e-Campus UŁ. Szkolenie jest obowiązkowe dla wszystkich studentów rozpoczynających naukę na pierwszym roku.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w załączonych plikach

Kurs BHP

Kurs z Prawa autorskiego

   

Informacja o zajęciach ogólnouczelnianych

Email Drukuj PDF

Pod podanym niżej linkiem zamieszczamy plik z informacją o odbywających się w rozpoczynającym się roku akademickim zajęciach ogólnouczelnianych.

Studenci I i III roku Informacji w środowisku cyfrowym są zobligowani do wyboru i zarejestrowania się na jeden przedmiot ogólnouczelniany z 3 punktami ECTS.

Informacja o zajęciach ogólnouczelnianych

 

Gala Absolwentów Wydziału Filologicznego 2017

Email Drukuj PDF

 

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Łódzkiego w roku 2017 organizuje II edycję Gali Absolwentów – uroczystego wręczenia dyplomów dla absolwentów studiów II stopnia roku akademickiego 2016/2017.

 

Gala Absolwentów zaplanowana została na 9 grudnia 2017 r. (sobota) o godz. 11.00 w auli A1 w budynku Wydziału przy ul. Pomorskiej 171/173.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się na stronie internetowej www.absolwenci.filolog.uni.lodz.pl

Uniwersytet Łódzki Uniwersytet Łódzki - Wydział Filologiczny

 

Rusza piąta edycja Olimpiady Bibliologicznej i Informatologicznej

Email Drukuj PDF

Rozpoczynamy piątą edycję Olimpiady Bibliologicznej i Informatologicznej. Zapraszamy do zajrzenia na stronę www.olimpiadabii.uni.lodz.pl - zawarliśmy tam wszystkie niezbędne informacje, co należy zrobić, by wziąć udział w przedsięwzięciu!

 
Reklama
Reklama