Katedra Informatologii i Bibliologii UŁ

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Odwołanie dyżuru dr hab. prof. UŁ Marioli Antczak

Email Drukuj PDF

W dniu 23 listopada (czwartek) zostaje odwołany dyżur dr hab. prof. UŁ Marioli Antczak

 

Przełożenie konsultacji doktora Rafała Kępy

Email Drukuj PDF

Informujemy, że dzisiejsze (20 listopada) konsultacje doktora Rafała Kępy zostają przełożone na piątek, godz. 13.30-15.30.

 

Informacja dla II roku IŚC

Email Drukuj PDF

W dniu 20 listopada (poniedziałek) zostają odwołane zajęcia z Teorii i historii kultury

 

zmiana godzin dyżuru dr hab. prof. UŁ Marioli Antczak

Email Drukuj PDF

Informujemy, że w dniach 9, 16 i 23 listopada (czwartki) dyżury dr hab. prof. UŁ Marioli Antczak odbywać się będą w godz. 15.15-17.15

 

Nowa książka

Email Drukuj PDF

Na jubileusz 100-lecia Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich ukazała się praca zbiorowa, w której znaczny udział w realizacji miał zespół z naszej Katedry. Na publikację składają się trzy części, zawierające opis działalności Związku Bibliotekarzy Polskich (Część I), organizacji bibliotekarzy w latach 1945-1989 (część II) oraz historii i działalności SBP w latach 1989-2017. Dodatkowo w pracy znalazły się biogramy Przewodniczących SBP oraz liczne ilustracje. Ponad 450 stron bogatej w wydarzenia historii największej organizacji bibliotekarskiej w Polsce, opisanej przez prof. Jadwigę Konieczną, prof. Stanisławę Kurek- Kokocińską, prof. Andrzeja Mężyńskiego, dr. Zbigniewa Gruszkę, dr Magdalenę Kwiatkowską, dr Magdalenę Rzadkowolską!

 

Obowiązkowe szkolenia dla studentów I roku

Email Drukuj PDF

Pod zamieszczonymi niżej linkami udostępniamy informację na temat szkoleń z BHP i Prawa autorskiego w roku akademickimi 2017/18, dostępnych dla studentów na platformie e-Campus UŁ. Szkolenie jest obowiązkowe dla wszystkich studentów rozpoczynających naukę na pierwszym roku.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w załączonych plikach

Kurs BHP

Kurs z Prawa autorskiego

   
Reklama
Reklama
Reklama